Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda

Duruonline.com sitemiz, online alışveriş alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 2019 yılında kurulmuş olupweb sitemiz dışında Hepsiburada, Trendyol ve N11 pazaryerlerinde de hizmet vermekteyiz.2019 yılından bu yana gelişen ve büyüyen online alışveriş sektöründe Duru Online Alışveriş Hizmetleri Ticaret Limited Şirketimiz her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur.Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizde yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için çalışmaktayız.     Duruonline.com web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerininhızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimizle her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırız.     

Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman titiz adımlar atarak, sektörün en güvenilir markası olma vekaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşma misyonu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.    

Ticaretin dijitalleşmesinde, bir e-ticaret platformu olarak bugünün ve gelecek nesillerin yaşam kalitesini arttırmayı,hayatlarını kolaylaştırmayı ve sunduğumuz hizmetlerle tüm paydaşlarımıza katkı sağlamayı hedefliyoruz.


İyi alışverişler dileriz

 
 

Firma Ünvanı                               : Duru Online Alışveriş Hizmetleri Ltd.Şti

Adres                                            : Mimar Sinan Mah.Üsküdar cad.Yedpa Sanayi Sit. H 2 Pasaj No:51  Ataşehir / İstanbul
Müşteri Hizmetleri                    :  0850 305 32 87                   
 Gsm                                          : 0531 524 55 95E-Posta               
Mail                                            :  bilgi@duruonlien.com / iletisim@duruonline.com